Agraf i Agraf Print Banderola klej

Jednym z naszych flagowych produktów jest "banderola zabezpieczająca z klejem samoprzylepnym", która służy do banderolowania odliczonych 100 sztuk banknotów. Kilkunastoletnia współpraca z kilkoma największymi bankami daje nam możliwość wytwarzania produktu markowego, funkcjonalnego i estetycznego.

Zasada użytkowania banderoli zabezpieczającej z klejem samoprzylepnym jest bardzo łatwa, nie brudzi rąk, nie pozostawia śladów kleju na powierzchni, z którą się przez przypadek styka jest bardzo estetyczna. Poprzez swoją konstrukcję skraca czas potrzebny na oddzielenie 100 szt. banknotów, w porównaniu do standardowej banderoli (opaski na banknoty) i nakładania na niej jakiejkolwiek powierzchni klejącej lub wykorzystując różnego rodzaju taśmy klejące, przez co pracownik staje się bardziej efektywny!

Opakowanie jednostkowe kartonowe zawiera w zależności od waluty 200 sztuk banderol - nominały polskie, 100 sztuk - nominały walut "obcych". Opakowanie jako kartonik oprócz funkcji zabezpieczającej pełni również wiele innych, ułatwia posługiwanie się pojedynczą banderolą przez komfortowy dostęp do niej, pozwala na szybkie przemieszczenie niewykorzystanego produktu ( banderol ), minimalizując ilość niewykorzystanego-zmarnowanego materiału. Funkcja kartonika jako opakowania zawierającego ściśle określoną ilość produktu (banderol pakowanych w zależności od waluty 100 lub 200 sztuk) daje możliwość dokładnego dysponowania konkretną ilością produktu (banderol), a co najważniejsze ścisłej kontroli nad rozdysponowanym towarem!

Produkt został zgłoszony do Urzędu Patentowego RP nr 109826 1999.07.02 MKP GO9F 3/10.

  • Użyty papier - offset 90g/m2
Banderola klej Banderola klej Pudełko banderola klej Banderola klej Banderola klej Pudełko banderola klej
© AGRAF i AGRAF-PRINT. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Banderole, Podwieszki, Druki na papierze samokopiującym.